uznalska usnarska dane 693/830 co to znaczy

Konto USNARSKA UZNALSKA STEFANIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 693/830. Kontakt do Uznalska

Informacje Uznalska Stefania Usnarska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Uznalska Stefania), nazwiska (np. Usnarska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-693/830), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usnarska uznalska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 693/830
Nazwisko: Usnarska
Imię/imiona: Uznalska Stefania
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: JW. 1481 i JW. 1492
Konto Uznalska Stefania Usnarska Profil
Konto Uznalska Stefania Usnarska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usnarska Uznalska Stefania) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Uznalska Stefania Usnarska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Uznalska Stefania Usnarska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usnarska Uznalska Stefania pochopnie.

Obywatel Uznalska Stefania Usnarska lista podobnych osób Usnarksa; Usnarskaa; Usnarskaowie; ludzie.

Dane osobowe Uznalska Stefania Usnarska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.