anna usniacka dane 0901/2132 co to znaczy

Konto UŚNIACKA ANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/2132. Kontakt do Anna Uśniacka adres i

Informacje Anna Uśniacka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anna), nazwiska (np. Uśniacka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/2132), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usniacka anna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/2132
Nazwisko: Uśniacka
Imię/imiona: Anna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Anna Uśniacka Profil
Konto Anna Uśniacka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uśniacka Anna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anna Uśniacka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anna Uśniacka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uśniacka Anna pochopnie.

Obywatel Anna Uśniacka lista podobnych osób Uśniakca; Uśniackaa; Uśniackaowie; ludzie.

Dane osobowe Anna Uśniacka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.