katarzyna usniacka dane co to znaczy

Konto UŚNIACKA KATARZYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/844. Kontakt do Katarzyna Uśniacka

Informacje Katarzyna Uśniacka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Katarzyna), nazwiska (np. Uśniacka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/844), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usniacka katarzyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/844
Nazwisko: Uśniacka
Imię/imiona: Katarzyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Katarzyna Uśniacka Profil
Konto Katarzyna Uśniacka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uśniacka Katarzyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Katarzyna Uśniacka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Katarzyna Uśniacka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uśniacka Katarzyna pochopnie.

Obywatel Katarzyna Uśniacka lista podobnych osób Uśniakca; Uśniackaa; Uśniackaowie; Katrazyna; ludzie.

Dane osobowe Katarzyna Uśniacka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.