renata usniacka dane 0993/593 co to znaczy

Konto UŚNIACKA RENATA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0993/593. Kontakt do Renata Uśniacka adres

Informacje Renata Uśniacka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Renata), nazwiska (np. Uśniacka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0993/593), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usniacka renata to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0993/593
Nazwisko: Uśniacka
Imię/imiona: Renata
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Renata Uśniacka Profil
Konto Renata Uśniacka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uśniacka Renata) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Renata Uśniacka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Renata Uśniacka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uśniacka Renata pochopnie.

Obywatel Renata Uśniacka lista podobnych osób Uśniakca; Uśniackaa; Uśniackaowie; ludzie.

Dane osobowe Renata Uśniacka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.