wladyslaw usniacki dane co to znaczy

Konto UŚNIACKI WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/846. Kontakt do Władysław Uśniacki

Informacje Władysław Uśniacki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Uśniacki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/846), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usniacki wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/846
Nazwisko: Uśniacki
Imię/imiona: Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysław Uśniacki Profil
Konto Władysław Uśniacki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uśniacki Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Uśniacki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Uśniacki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uśniacki Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Uśniacki lista podobnych osób Uśniaski; Uśniaska; Uśniadzki; Uśniadzka; Uśniacka; Uśniaccy; Uśniakci; Uśniackia; Uśniackiowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Uśniacki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.