ryszard usnik dane 0912/2191 co to znaczy

Konto UŚNIK RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2191. Kontakt do Ryszard Uśnik adres i

Informacje Ryszard Uśnik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Uśnik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2191), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usnik ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2191
Nazwisko: Uśnik
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ryszard Uśnik Profil
Konto Ryszard Uśnik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uśnik Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Uśnik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Uśnik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uśnik Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Uśnik lista podobnych osób Uśnika; Uśnikowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Uśnik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.