krzyminska usowicz dane co to znaczy

Konto USOWICZ KRZYMIŃSKA CZESŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/1958. Kontakt do

Informacje Krzymińska Czesława Usowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzymińska Czesława), nazwiska (np. Usowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/1958), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usowicz krzyminska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/1958
Nazwisko: Usowicz
Imię/imiona: Krzymińska Czesława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krzymińska Czesława Usowicz Profil
Konto Krzymińska Czesława Usowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usowicz Krzymińska Czesława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzymińska Czesława Usowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzymińska Czesława Usowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usowicz Krzymińska Czesława pochopnie.

Obywatel Krzymińska Czesława Usowicz lista podobnych osób Usowizc; Usowiczowi; Usowicza; Usowiczowie; Krzymińska Zcesława; Krzymińska Czesłowa; ludzie.

Dane osobowe Krzymińska Czesława Usowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.