marianna dane 00283/999 co to znaczy

Konto USS MARIANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00283/999. Kontakt do Marianna Uss adres i

Informacje Marianna Uss archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marianna), nazwiska (np. Uss), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00283/999), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uss marianna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00283/999
Nazwisko: Uss
Imię/imiona: Marianna
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Marianna Uss Profil
Konto Marianna Uss Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uss Marianna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marianna Uss), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marianna Uss może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uss Marianna pochopnie.

Obywatel Marianna Uss lista podobnych osób Ussa; Ussowie; Mraianna; Morianna; ludzie.

Dane osobowe Marianna Uss informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.