stefan ussowski dane co to znaczy

Konto USSOWSKI STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/4825. Kontakt do Stefan Ussowski

Informacje Stefan Ussowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Ussowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/4825), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ussowski stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/4825
Nazwisko: Ussowski
Imię/imiona: Stefan
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Stefan Ussowski Profil
Konto Stefan Ussowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ussowski Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Ussowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Ussowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ussowski Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Ussowski lista podobnych osób Ussowksi; Ussowskia; Ussowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Ussowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.