anna ustaszewska dane 00244/49 co to znaczy

Konto USTASZEWSKA ANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00244/49. Kontakt do Anna Ustaszewska

Informacje Anna Ustaszewska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anna), nazwiska (np. Ustaszewska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00244/49), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ustaszewska anna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00244/49
Nazwisko: Ustaszewska
Imię/imiona: Anna
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Anna Ustaszewska Profil
Konto Anna Ustaszewska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ustaszewska Anna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anna Ustaszewska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anna Ustaszewska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ustaszewska Anna pochopnie.

Obywatel Anna Ustaszewska lista podobnych osób Ustaszewksa; Ustaszewskaa; Ustaszewskaowie; ludzie.

Dane osobowe Anna Ustaszewska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.