malgorzata ustianowska dane co to znaczy

Konto USTIANOWSKA MAŁGORZATA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 649/269. Kontakt do Małgorzata

Informacje Małgorzata Ustianowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Małgorzata), nazwiska (np. Ustianowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-649/269), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ustianowska malgorzata to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 649/269
Nazwisko: Ustianowska
Imię/imiona: Małgorzata
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Małgorzata Ustianowska Profil
Konto Małgorzata Ustianowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ustianowska Małgorzata) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Małgorzata Ustianowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Małgorzata Ustianowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ustianowska Małgorzata pochopnie.

Obywatel Małgorzata Ustianowska lista podobnych osób Ustianowksa; Ustinaowska; Ustianowskaa; Ustianowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Małgorzata Ustianowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.