ryszard ustianowski dane co to znaczy

Konto USTIANOWSKI RYSZARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 649/54. Kontakt do Ryszard Ustianowski

Informacje Ryszard Ustianowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ryszard), nazwiska (np. Ustianowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-649/54), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ustianowski ryszard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 649/54
Nazwisko: Ustianowski
Imię/imiona: Ryszard
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Ryszard Ustianowski Profil
Konto Ryszard Ustianowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ustianowski Ryszard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ryszard Ustianowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ryszard Ustianowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ustianowski Ryszard pochopnie.

Obywatel Ryszard Ustianowski lista podobnych osób Ustianowksi; Ustinaowski; Ustianowskia; Ustianowskiowie; Ryzsard; Ryszrad; ludzie.

Dane osobowe Ryszard Ustianowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.