mikolaj ustiuzanin dane co to znaczy

Konto USTIUZANIN MIKOŁAJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/1130. Kontakt do Mikołaj Ustiuzanin

Informacje Mikołaj Ustiuzanin archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mikołaj), nazwiska (np. Ustiuzanin), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/1130), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ustiuzanin mikolaj to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/1130
Nazwisko: Ustiuzanin
Imię/imiona: Mikołaj
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mikołaj Ustiuzanin Profil
Konto Mikołaj Ustiuzanin Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ustiuzanin Mikołaj) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mikołaj Ustiuzanin), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mikołaj Ustiuzanin może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ustiuzanin Mikołaj pochopnie.

Obywatel Mikołaj Ustiuzanin lista podobnych osób Ustiuznain; Ustiuzanina; Ustiuzaninowie; ludzie.

Dane osobowe Mikołaj Ustiuzanin informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.