ewdokja ustjuzanina dane co to znaczy

Konto USTJUŻANINA EWDOKJA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5221. Kontakt do Ewdokja

Informacje Ewdokja Ustjużanina archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ewdokja), nazwiska (np. Ustjużanina), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5221), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ustjuzanina ewdokja to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5221
Nazwisko: Ustjużanina
Imię/imiona: Ewdokja
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ewdokja Ustjużanina Profil
Konto Ewdokja Ustjużanina Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ustjużanina Ewdokja) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ewdokja Ustjużanina), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ewdokja Ustjużanina może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ustjużanina Ewdokja pochopnie.

Obywatel Ewdokja Ustjużanina lista podobnych osób Ustjużnaina; Ustjużaninaa; Ustjużaninaowie; ludzie.

Dane osobowe Ewdokja Ustjużanina informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.