rekorajska ustrzycka dane co to znaczy

Konto USTRZYCKA RĘKORAJSKA ELŻBIETA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 693/829. Kontakt do

Informacje Rękorajska Elżbieta Ustrzycka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Rękorajska Elżbieta), nazwiska (np. Ustrzycka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-693/829), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ustrzycka rekorajska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 693/829
Nazwisko: Ustrzycka
Imię/imiona: Rękorajska Elżbieta
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: JW. 1481 i JW. 1492
Konto Rękorajska Elżbieta Ustrzycka Profil
Konto Rękorajska Elżbieta Ustrzycka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ustrzycka Rękorajska Elżbieta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Rękorajska Elżbieta Ustrzycka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Rękorajska Elżbieta Ustrzycka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ustrzycka Rękorajska Elżbieta pochopnie.

Obywatel Rękorajska Elżbieta Ustrzycka lista podobnych osób Ustrzykca; Ustrzyckaa; Ustrzyckaowie; Rękoarjska Elżbieta; ludzie.

Dane osobowe Rękorajska Elżbieta Ustrzycka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.