janina uszpulewicz dane co to znaczy

Konto USZPULEWICZ JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1744. Kontakt do Janina Uszpulewicz

Informacje Janina Uszpulewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Uszpulewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1744), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszpulewicz janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1744
Nazwisko: Uszpulewicz
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Uszpulewicz Profil
Konto Janina Uszpulewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszpulewicz Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Uszpulewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Uszpulewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszpulewicz Janina pochopnie.

Obywatel Janina Uszpulewicz lista podobnych osób Uszpulewizc; Uszpulewiczowi; Uszpulewicza; Uszpulewiczowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Uszpulewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.