ignaczak uszynska dane co to znaczy

Konto USZYŃSKA IGNACZAK GRAŻYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/2137. Kontakt do Ignaczak

Informacje Ignaczak Grażyna Uszyńska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Ignaczak Grażyna), nazwiska (np. Uszyńska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/2137), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynska ignaczak to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/2137
Nazwisko: Uszyńska
Imię/imiona: Ignaczak Grażyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Ignaczak Grażyna Uszyńska Profil
Konto Ignaczak Grażyna Uszyńska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyńska Ignaczak Grażyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Ignaczak Grażyna Uszyńska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Ignaczak Grażyna Uszyńska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyńska Ignaczak Grażyna pochopnie.

Obywatel Ignaczak Grażyna Uszyńska lista podobnych osób Uszyńksa; Uszyńskaa; Uszyńskaowie; Ignazcak Grażyna; Ignaczak Garżyna; ludzie.

Dane osobowe Ignaczak Grażyna Uszyńska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.