stefania uszynska dane co to znaczy

Konto USZYŃSKA STEFANIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/3892. Kontakt do Stefania Uszyńska

Informacje Stefania Uszyńska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefania), nazwiska (np. Uszyńska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/3892), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynska stefania to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/3892
Nazwisko: Uszyńska
Imię/imiona: Stefania
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Stefania Uszyńska Profil
Konto Stefania Uszyńska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyńska Stefania) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefania Uszyńska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefania Uszyńska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyńska Stefania pochopnie.

Obywatel Stefania Uszyńska lista podobnych osób Uszyńksa; Uszyńskaa; Uszyńskaowie; ludzie.

Dane osobowe Stefania Uszyńska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .