zofia uszynska dane 01434/541 co to znaczy

Konto USZYŃSKA ZOFIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01434/541. Kontakt do Zofia Uszyńska adres i

Informacje Zofia Uszyńska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zofia), nazwiska (np. Uszyńska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01434/541), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynska zofia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01434/541
Nazwisko: Uszyńska
Imię/imiona: Zofia
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: Departament II
Konto Zofia Uszyńska Profil
Konto Zofia Uszyńska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyńska Zofia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zofia Uszyńska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zofia Uszyńska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyńska Zofia pochopnie.

Obywatel Zofia Uszyńska lista podobnych osób Uszyńksa; Uszyńskaa; Uszyńskaowie; ludzie.

Dane osobowe Zofia Uszyńska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.