zofia uszynska dane 002086/103 co to znaczy

Konto USZYŃSKA ZOFIA DANUTA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/103. Kontakt do Zofia Danuta

Informacje Zofia Danuta Uszyńska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zofia Danuta), nazwiska (np. Uszyńska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/103), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynska zofia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/103
Nazwisko: Uszyńska
Imię/imiona: Zofia Danuta
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Zofia Danuta Uszyńska Profil
Konto Zofia Danuta Uszyńska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyńska Zofia Danuta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zofia Danuta Uszyńska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zofia Danuta Uszyńska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyńska Zofia Danuta pochopnie.

Obywatel Zofia Danuta Uszyńska lista podobnych osób Uszyńksa; Uszyńskaa; Uszyńskaowie; ludzie.

Dane osobowe Zofia Danuta Uszyńska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.