karol uszynski dane 00966/837 co to znaczy

Konto USZYŃSKI KAROL profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/837. Kontakt do Karol Uszyński adres i

Informacje Karol Uszyński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Karol), nazwiska (np. Uszyński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/837), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynski karol to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/837
Nazwisko: Uszyński
Imię/imiona: Karol
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Karol Uszyński Profil
Konto Karol Uszyński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyński Karol) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Karol Uszyński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Karol Uszyński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyński Karol pochopnie.

Obywatel Karol Uszyński lista podobnych osób Uszyńksi; Uszyńskia; Uszyńskiowie; Kraol; ludzie.

Dane osobowe Karol Uszyński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.