stanlaw uszynski dane co to znaczy

Konto USZYŃSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00232/301. Kontakt do Stanisław Uszyński

Informacje Stanisław Uszyński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Uszyński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00232/301), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00232/301
Nazwisko: Uszyński
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: KWMO Warszawa
Konto Stanisław Uszyński Profil
Konto Stanisław Uszyński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyński Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Uszyński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Uszyński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyński Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Uszyński lista podobnych osób Uszyńksi; Uszyńskia; Uszyńskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Uszyński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.