mieczyslaw utek dane 645/1666 co to znaczy

Konto UTEK MIECZYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 645/1666. Kontakt do Mieczysław Utek adres

Informacje Mieczysław Utek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mieczysław), nazwiska (np. Utek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-645/1666), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utek mieczyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 645/1666
Nazwisko: Utek
Imię/imiona: Mieczysław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Mieczysław Utek Profil
Konto Mieczysław Utek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utek Mieczysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mieczysław Utek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mieczysław Utek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utek Mieczysław pochopnie.

Obywatel Mieczysław Utek lista podobnych osób Uteka; Utekowie; Miezcysław; Mieczysłow; ludzie.

Dane osobowe Mieczysław Utek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.