janusz uthke dane 093/404 co to znaczy

Konto UTHKE JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 093/404. Kontakt do Janusz Uthke adres i

Informacje Janusz Uthke archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz), nazwiska (np. Uthke), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-093/404), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uthke janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 093/404
Nazwisko: Uthke
Imię/imiona: Janusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW DOWÓDZTWO
Konto Janusz Uthke Profil
Konto Janusz Uthke Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uthke Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Uthke), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Uthke może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uthke Janusz pochopnie.

Obywatel Janusz Uthke lista podobnych osób Uthkea; Uthkeowie; Januzs; ludzie.

Dane osobowe Janusz Uthke informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.