miroslaw utnicki dane 01269/11 co to znaczy

Konto UTNICKI MIROSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01269/11. Kontakt do Mirosław Utnicki

Informacje Mirosław Utnicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mirosław), nazwiska (np. Utnicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01269/11), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utnicki miroslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01269/11
Nazwisko: Utnicki
Imię/imiona: Mirosław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mirosław Utnicki Profil
Konto Mirosław Utnicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utnicki Mirosław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mirosław Utnicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mirosław Utnicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utnicki Mirosław pochopnie.

Obywatel Mirosław Utnicki lista podobnych osób Utniski; Utniska; Utnidzki; Utnidzka; Utnicka; Utniccy; Utnikci; Utnickia; Utnickiowie; Mirosłow; ludzie.

Dane osobowe Mirosław Utnicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.