waclaw utnicki dane 0912/991 co to znaczy

Konto UTNICKI WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/991. Kontakt do Wacław Utnicki adres i

Informacje Wacław Utnicki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Utnicki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/991), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utnicki waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/991
Nazwisko: Utnicki
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Utnicki Profil
Konto Wacław Utnicki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utnicki Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Utnicki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Utnicki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utnicki Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Utnicki lista podobnych osób Utniski; Utniska; Utnidzki; Utnidzka; Utnicka; Utniccy; Utnikci; Utnickia; Utnickiowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Utnicki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.