lechoslaw utracki dane co to znaczy

Konto UTRACKI LECHOSŁAW ADAM profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/2313. Kontakt do Lechosław

Informacje Lechosław Adam Utracki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Lechosław Adam), nazwiska (np. Utracki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/2313), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utracki lechoslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/2313
Nazwisko: Utracki
Imię/imiona: Lechosław Adam
Jednostka:
Nazwa bazy: MARIAN
Konto Lechosław Adam Utracki Profil
Konto Lechosław Adam Utracki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utracki Lechosław Adam) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Lechosław Adam Utracki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Lechosław Adam Utracki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utracki Lechosław Adam pochopnie.

Obywatel Lechosław Adam Utracki lista podobnych osób Utraski; Utraska; Utradzki; Utradzka; Utracka; Utraccy; Utrakci; Utrackia; Utrackiowie; Lehosław Adam; Lechosłow Adam; ludzie.

Dane osobowe Lechosław Adam Utracki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.