antonina utrata dane 636/1889 co to znaczy

Konto UTRATA ANTONINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 636/1889. Kontakt do Antonina Utrata adres

Informacje Antonina Utrata archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Antonina), nazwiska (np. Utrata), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-636/1889), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utrata antonina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 636/1889
Nazwisko: Utrata
Imię/imiona: Antonina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Antonina Utrata Profil
Konto Antonina Utrata Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utrata Antonina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Antonina Utrata), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Antonina Utrata może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utrata Antonina pochopnie.

Obywatel Antonina Utrata lista podobnych osób Utrataa; Utrataowie; Antonima; ludzie.

Dane osobowe Antonina Utrata informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.