krystyna utrata dane 0193/5222 co to znaczy

Konto UTRATA KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5222. Kontakt do Krystyna Utrata kto

Informacje Krystyna Utrata archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krystyna), nazwiska (np. Utrata), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5222), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utrata krystyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5222
Nazwisko: Utrata
Imię/imiona: Krystyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krystyna Utrata Profil
Konto Krystyna Utrata Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utrata Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krystyna Utrata), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krystyna Utrata może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utrata Krystyna pochopnie.

Obywatel Krystyna Utrata lista podobnych osób Utrataa; Utrataowie; ludzie.

Dane osobowe Krystyna Utrata informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .