teresa utrata dane 0912/1665 co to znaczy

Konto UTRATA TERESA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/1665. Kontakt do Teresa Utrata adres i

Informacje Teresa Utrata archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teresa), nazwiska (np. Utrata), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/1665), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utrata teresa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/1665
Nazwisko: Utrata
Imię/imiona: Teresa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Teresa Utrata Profil
Konto Teresa Utrata Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utrata Teresa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teresa Utrata), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teresa Utrata może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utrata Teresa pochopnie.

Obywatel Teresa Utrata lista podobnych osób Utrataa; Utrataowie; ludzie.

Dane osobowe Teresa Utrata informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.