zbigniew utratny dane co to znaczy

Konto UTRATNY ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/1496. Kontakt do Zbigniew Utratny

Informacje Zbigniew Utratny archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Utratny), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/1496), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na utratny zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/1496
Nazwisko: Utratny
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zbigniew Utratny Profil
Konto Zbigniew Utratny Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Utratny Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Utratny), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Utratny może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Utratny Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Utratny lista podobnych osób Utratnya; Utratnyowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Utratny informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.