kazimierz uzanowski dane co to znaczy

Konto UŻANOWSKI KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/97. Kontakt do Kazimierz

Informacje Kazimierz Użanowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Użanowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/97), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzanowski kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/97
Nazwisko: Użanowski
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Kazimierz Użanowski Profil
Konto Kazimierz Użanowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Użanowski Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Użanowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Użanowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Użanowski Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Użanowski lista podobnych osób Użanowksi; Użnaowski; Użanowskia; Użanowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Użanowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.