mieczyslaw uzar dane 00611/247 co to znaczy

Konto UZAR MIECZYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/247. Kontakt do Mieczysław Uzar adres

Informacje Mieczysław Uzar archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mieczysław), nazwiska (np. Uzar), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/247), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzar mieczyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/247
Nazwisko: Uzar
Imię/imiona: Mieczysław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Mieczysław Uzar Profil
Konto Mieczysław Uzar Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzar Mieczysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mieczysław Uzar), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mieczysław Uzar może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzar Mieczysław pochopnie.

Obywatel Mieczysław Uzar lista podobnych osób Uzara; Uzarowie; Miezcysław; Mieczysłow; ludzie.

Dane osobowe Mieczysław Uzar informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.