uzarowicz dane 0891/2424 co to znaczy

Konto UZAROWICZ JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0891/2424. Kontakt do Jan Uzarowicz adres i

Informacje Jan Uzarowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Uzarowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0891/2424), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarowicz jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0891/2424
Nazwisko: Uzarowicz
Imię/imiona: Jan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jan Uzarowicz Profil
Konto Jan Uzarowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzarowicz Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Uzarowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Uzarowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzarowicz Jan pochopnie.

Obywatel Jan Uzarowicz lista podobnych osób Uzarowizc; Uzarowiczowi; Uzarowicza; Uzarowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Uzarowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.