pawel uzarowicz dane co to znaczy

Konto UZAROWICZ PAWEŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/1765. Kontakt do Paweł Uzarowicz

Informacje Paweł Uzarowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Paweł), nazwiska (np. Uzarowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/1765), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarowicz pawel to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/1765
Nazwisko: Uzarowicz
Imię/imiona: Paweł
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Paweł Uzarowicz Profil
Konto Paweł Uzarowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzarowicz Paweł) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Paweł Uzarowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Paweł Uzarowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzarowicz Paweł pochopnie.

Obywatel Paweł Uzarowicz lista podobnych osób Uzarowizc; Uzarowiczowi; Uzarowicza; Uzarowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Paweł Uzarowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.