pawel uzarowicz dane 00328/904 co to znaczy

Konto UZAROWICZ PAWEŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/904. Kontakt do Paweł Uzarowicz adres

Informacje Paweł Uzarowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Paweł), nazwiska (np. Uzarowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/904), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarowicz pawel to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/904
Nazwisko: Uzarowicz
Imię/imiona: Paweł
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Paweł Uzarowicz Profil
Konto Paweł Uzarowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzarowicz Paweł) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Paweł Uzarowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Paweł Uzarowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzarowicz Paweł pochopnie.

Obywatel Paweł Uzarowicz lista podobnych osób Uzarowizc; Uzarowiczowi; Uzarowicza; Uzarowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Paweł Uzarowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.