czeslaw uzarowski dane co to znaczy

Konto UŻAROWSKI CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0902/846. Kontakt do Czesław Użarowski

Informacje Czesław Użarowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Użarowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0902/846), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarowski czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0902/846
Nazwisko: Użarowski
Imię/imiona: Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesław Użarowski Profil
Konto Czesław Użarowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Użarowski Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Użarowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Użarowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Użarowski Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Użarowski lista podobnych osób Użarowksi; Użarowskia; Użarowskiowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Użarowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.