lidia uzarska dane 002086/1495 co to znaczy

Konto UZARSKA LIDIA BOŻENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/1495. Kontakt do Lidia Bożena

Informacje Lidia Bożena Uzarska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Lidia Bożena), nazwiska (np. Uzarska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/1495), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarska lidia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/1495
Nazwisko: Uzarska
Imię/imiona: Lidia Bożena
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Lidia Bożena Uzarska Profil
Konto Lidia Bożena Uzarska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzarska Lidia Bożena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Lidia Bożena Uzarska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Lidia Bożena Uzarska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzarska Lidia Bożena pochopnie.

Obywatel Lidia Bożena Uzarska lista podobnych osób Uzarksa; Uzarskaa; Uzarskaowie; ludzie.

Dane osobowe Lidia Bożena Uzarska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.