dariusz uzarski dane 02042/872 co to znaczy

Konto UZARSKI DARIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 02042/872. Kontakt do Dariusz Uzarski adres

Informacje Dariusz Uzarski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Dariusz), nazwiska (np. Uzarski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-02042/872), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarski dariusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 02042/872
Nazwisko: Uzarski
Imię/imiona: Dariusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Dariusz Uzarski Profil
Konto Dariusz Uzarski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzarski Dariusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Dariusz Uzarski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Dariusz Uzarski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzarski Dariusz pochopnie.

Obywatel Dariusz Uzarski lista podobnych osób Uzarksi; Uzarskia; Uzarskiowie; Dariuzs; Daruisz; Draiusz; ludzie.

Dane osobowe Dariusz Uzarski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.