henryk uzarski dane 0833/487 co to znaczy

Konto UZARSKI HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0833/487. Kontakt do Henryk Uzarski adres i

Informacje Henryk Uzarski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Uzarski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0833/487), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzarski henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0833/487
Nazwisko: Uzarski
Imię/imiona: Henryk
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Henryk Uzarski Profil
Konto Henryk Uzarski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzarski Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Uzarski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Uzarski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzarski Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Uzarski lista podobnych osób Uzarksi; Uzarskia; Uzarskiowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Uzarski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.