jolanta uzdowska dane co to znaczy

Konto UZDOWSKA JOLANTA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/2944. Kontakt do Jolanta Uzdowska kto

Informacje Jolanta Uzdowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jolanta), nazwiska (np. Uzdowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/2944), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdowska jolanta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/2944
Nazwisko: Uzdowska
Imię/imiona: Jolanta
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jolanta Uzdowska Profil
Konto Jolanta Uzdowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzdowska Jolanta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jolanta Uzdowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jolanta Uzdowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzdowska Jolanta pochopnie.

Obywatel Jolanta Uzdowska lista podobnych osób Uzdowksa; Uzdowskaa; Uzdowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Jolanta Uzdowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .