krystyna uzdowska dane co to znaczy

Konto UZDOWSKA KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/727. Kontakt do Krystyna Uzdowska

Informacje Krystyna Uzdowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krystyna), nazwiska (np. Uzdowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/727), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdowska krystyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/727
Nazwisko: Uzdowska
Imię/imiona: Krystyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krystyna Uzdowska Profil
Konto Krystyna Uzdowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzdowska Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krystyna Uzdowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krystyna Uzdowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzdowska Krystyna pochopnie.

Obywatel Krystyna Uzdowska lista podobnych osób Uzdowksa; Uzdowskaa; Uzdowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Krystyna Uzdowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.