zagorska uzdowska dane co to znaczy

Konto UZDOWSKA ZAGÓRSKA KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/940. Kontakt do Zagórska

Informacje Zagórska Krystyna Uzdowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zagórska Krystyna), nazwiska (np. Uzdowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/940), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdowska zagorska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/940
Nazwisko: Uzdowska
Imię/imiona: Zagórska Krystyna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zagórska Krystyna Uzdowska Profil
Konto Zagórska Krystyna Uzdowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzdowska Zagórska Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zagórska Krystyna Uzdowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zagórska Krystyna Uzdowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzdowska Zagórska Krystyna pochopnie.

Obywatel Zagórska Krystyna Uzdowska lista podobnych osób Uzdowksa; Uzdowskaa; Uzdowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Zagórska Krystyna Uzdowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.