janusz uzdowski dane 0242/2338 co to znaczy

Konto UZDOWSKI JANUSZ JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/2338. Kontakt do Janusz Jerzy

Informacje Janusz Jerzy Uzdowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz Jerzy), nazwiska (np. Uzdowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/2338), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdowski janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/2338
Nazwisko: Uzdowski
Imię/imiona: Janusz Jerzy
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janusz Jerzy Uzdowski Profil
Konto Janusz Jerzy Uzdowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzdowski Janusz Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Jerzy Uzdowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Jerzy Uzdowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzdowski Janusz Jerzy pochopnie.

Obywatel Janusz Jerzy Uzdowski lista podobnych osób Uzdowksi; Uzdowskia; Uzdowskiowie; Januzs Jerzy; ludzie.

Dane osobowe Janusz Jerzy Uzdowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.