stanlaw uzdowski dane co to znaczy

Konto UZDOWSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/9077. Kontakt do Stanisław Uzdowski

Informacje Stanisław Uzdowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Uzdowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/9077), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdowski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/9077
Nazwisko: Uzdowski
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Uzdowski Profil
Konto Stanisław Uzdowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzdowski Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Uzdowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Uzdowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzdowski Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Uzdowski lista podobnych osób Uzdowksi; Uzdowskia; Uzdowskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Uzdowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.