teofil uzdowski dane 0912/2192 co to znaczy

Konto UZDOWSKI TEOFIL profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2192. Kontakt do Teofil Uzdowski adres

Informacje Teofil Uzdowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teofil), nazwiska (np. Uzdowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2192), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdowski teofil to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2192
Nazwisko: Uzdowski
Imię/imiona: Teofil
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Teofil Uzdowski Profil
Konto Teofil Uzdowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzdowski Teofil) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teofil Uzdowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teofil Uzdowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzdowski Teofil pochopnie.

Obywatel Teofil Uzdowski lista podobnych osób Uzdowksi; Uzdowskia; Uzdowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Teofil Uzdowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.