jozef uzdzilo dane 001102/1987 co to znaczy

Konto UŹDZIŁO JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/1987. Kontakt do Józef Uździło adres i

Informacje Józef Uździło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Uździło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/1987), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdzilo jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/1987
Nazwisko: Uździło
Imię/imiona: Józef
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Józef Uździło Profil
Konto Józef Uździło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uździło Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Uździło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Uździło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uździło Józef pochopnie.

Obywatel Józef Uździło lista podobnych osób Uździłoa; Uździłoowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Uździło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.