krzysztof uzieblo dane co to znaczy

Konto UZIĘBŁO KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/406. Kontakt do Krzysztof Uziębło

Informacje Krzysztof Uziębło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Uziębło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/406), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzieblo krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/406
Nazwisko: Uziębło
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Krzysztof Uziębło Profil
Konto Krzysztof Uziębło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uziębło Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Uziębło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Uziębło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uziębło Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Uziębło lista podobnych osób Uziębłoa; Uziębłoowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Uziębło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.