wieslaw uzieblo dane 00966/931 co to znaczy

Konto UZIĘBŁO WIESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/931. Kontakt do Wiesław Uziębło adres

Informacje Wiesław Uziębło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wiesław), nazwiska (np. Uziębło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/931), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzieblo wieslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/931
Nazwisko: Uziębło
Imię/imiona: Wiesław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Wiesław Uziębło Profil
Konto Wiesław Uziębło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uziębło Wiesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wiesław Uziębło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wiesław Uziębło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uziębło Wiesław pochopnie.

Obywatel Wiesław Uziębło lista podobnych osób Uziębłoa; Uziębłoowie; Wiesłow; ludzie.

Dane osobowe Wiesław Uziębło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.