zdzlaw uzieblo dane 0854/889 co to znaczy

Konto UZIĘBŁO ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/889. Kontakt do Zdzisław Uziębło

Informacje Zdzisław Uziębło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Uziębło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/889), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzieblo zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/889
Nazwisko: Uziębło
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zdzisław Uziębło Profil
Konto Zdzisław Uziębło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uziębło Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Uziębło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Uziębło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uziębło Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Uziębło lista podobnych osób Uziębłoa; Uziębłoowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Uziębło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.